O Firmie

Firma remontowo-budowlana Andrzej Pawlik rozpoczęła swoją działalność 1 września 1996r. Jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane. Specjalizujemy się w pracach związanych z wykończeniem wnętrz, jednak w naszej szerokiej ofercie mogą Państwo odnaleźć również wszelkiego rodzaju inne roboty i usługi związane z branżą budowlaną.

Naszym Klientom oferujemy fachową i specjalistyczną pomoc w zakresie remontów, modernizacji i renowacji wnętrz, aranżacji i przebudowy pomieszczeń, adaptacji poddaszy, prac instalacyjnych oraz usuwania wszelkiego rodzaju usterek. Dodatkowo służymy radą w doborze odpowiednich materiałów i technologii. Realizujemy gotowe projekty pracowni architektonicznych i biur projektowych. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze materiały i sprzęt tak aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa.

Pracujemy wykorzystując zarówno materiały własne, jak i te powierzone nam przez zleceniodawcę, oferując przy tym możliwość doradztwa w doborze, a także zakup i transport materiałów.

Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i instytucji.

Naszą kadrę pracowniczą stanowią pracowici i wykwalifikowani specjaliści, z doświadczeniem w dziedzinie budownictwa, którzy zagwarantują najwyższą jakość prac z zachowaniem terminów ustalonych z Klientem.

Głównym zadaniem naszej firmy,jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonań oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia. Po swojej pracy zawsze pozostawiamy porządek, wraz z wywózką gruzu i innych śmieci powstałych podczas remontu.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę oraz
udostępniamy szczegółowe kosztorysy.